Klub Sportowy Walka Czarnów - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Walka Czarnów - Wicher Staw 05.10.2014
Ładowanie...

Kalendarium

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 43, wczoraj: 36
ogółem: 340 667

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
11  2015-11-08 Victoria Stanowice KS Wysoka 17:00
11  2015-11-08 Fenix Ściechów GKP Bogdaniec 15:00
11  2015-11-08 Iskra Głuchowo KS Białcz 17:00
11  2015-11-08 Iskra Gorzów Wicher Staw 17:00
11  2015-11-08 Orkan Długoszyn Błękitni II Lubno 17:00
11  2015-11-07 Walka Czarnów Złote Piaski Dzierżów 15:00
10  2015-10-25 Wicher Staw Orkan Długoszyn 17:00
10  2015-10-25 KS Białcz Iskra Gorzów 17:00
10  2015-10-25 Złote Piaski Dzierżów Iskra Głuchowo 17:00
10  2015-10-25 KS Wysoka GKP Bogdaniec 17:00
10  2015-10-25 Błękitni II Lubno Victoria Stanowice 17:00
10  2015-10-24 GKP Bogdaniec Walka Czarnów 15:00
2015-10-18 Fenix Ściechów Victoria Stanowice 17:00
2015-10-18 Walka Czarnów KS Wysoka 15:00
2015-10-18 Iskra Głuchowo GKP Bogdaniec 17:00
2015-10-18 Iskra Gorzów Złote Piaski Dzierżów 17:00
2015-10-18 Orkan Długoszyn KS Białcz 17:00
2015-10-18 Wicher Staw Błękitni II Lubno 17:00
2015-10-11 KS Białcz Wicher Staw 17:00
2015-10-11 Złote Piaski Dzierżów Orkan Długoszyn 17:00
2015-10-11 GKP Bogdaniec Iskra Gorzów 17:00
2015-10-11 KS Wysoka Iskra Głuchowo 17:00
2015-10-11 Błękitni II Lubno Fenix Ściechów 17:00
2015-10-10 Victoria Stanowice Walka Czarnów 15:00
2015-10-04 Walka Czarnów Fenix Ściechów 15:00
2015-10-04 Iskra Głuchowo Victoria Stanowice 17:00
2015-10-04 Iskra Gorzów KS Wysoka 17:00
2015-10-04 Orkan Długoszyn GKP Bogdaniec 17:00
2015-10-04 Wicher Staw Złote Piaski Dzierżów 17:00
2015-10-04 KS Białcz Błękitni II Lubno 17:00
2015-09-27 Złote Piaski Dzierżów KS Białcz 17:00
2015-09-27 GKP Bogdaniec Wicher Staw 17:00
2015-09-27 KS Wysoka Orkan Długoszyn 17:00
2015-09-27 Victoria Stanowice Iskra Gorzów 17:00
2015-09-27 Fenix Ściechów Iskra Głuchowo 17:00
2015-09-27 Błękitni II Lubno Walka Czarnów 15:00
2015-09-20 Iskra Głuchowo Walka Czarnów 13:00
2015-09-20 Iskra Gorzów Fenix Ściechów 17:00
2015-09-20 Orkan Długoszyn Victoria Stanowice 17:00
2015-09-20 Wicher Staw KS Wysoka 17:00
2015-09-20 KS Białcz GKP Bogdaniec 17:00
2015-09-20 Złote Piaski Dzierżów Błękitni II Lubno 17:00
2015-09-13 GKP Bogdaniec Złote Piaski Dzierżów 17:00
2015-09-13 KS Wysoka KS Białcz 17:00
2015-09-13 Victoria Stanowice Wicher Staw 17:00
2015-09-13 Fenix Ściechów Orkan Długoszyn 17:00
2015-09-13 Walka Czarnów Iskra Gorzów 15:00
2015-09-13 Błękitni II Lubno Iskra Głuchowo 17:00
2015-09-06 Iskra Gorzów 4:4 Iskra Głuchowo zobacz ›
2015-09-06 Orkan Długoszyn 1:3 Walka Czarnów zobacz ›
2015-09-06 Wicher Staw 3:4 Fenix Ściechów zobacz ›
2015-09-06 KS Białcz 0:5 Victoria Stanowice zobacz ›
2015-09-06 Złote Piaski Dzierżów 3:3 KS Wysoka zobacz ›
2015-09-06 GKP Bogdaniec 1:2 Błękitni II Lubno zobacz ›
2015-08-30 KS Wysoka 1:6 GKP Bogdaniec zobacz ›
2015-08-30 Victoria Stanowice 0:2 Złote Piaski Dzierżów zobacz ›
2015-08-30 Fenix Ściechów 3:1 KS Białcz zobacz ›
2015-08-30 Walka Czarnów 4:1 Wicher Staw zobacz ›
2015-08-30 Iskra Głuchowo 3:2 Orkan Długoszyn zobacz ›
2015-08-30 Błękitni II Lubno 8:5 Iskra Gorzów zobacz ›
2015-08-23 KS Wysoka 4:4 Błękitni II Lubno zobacz ›
2015-08-23 Orkan Długoszyn 7:2 Iskra Gorzów zobacz ›
2015-08-23 Wicher Staw 0:1 Iskra Głuchowo zobacz ›
2015-08-23 Złote Piaski Dzierżów 3:1 Fenix Ściechów zobacz ›
2015-08-23 GKP Bogdaniec Victoria Stanowice 17:00
2015-08-23 KS Białcz 2:4 Walka Czarnów relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2015-08-15 Walka Czarnów 3:4 Iskra Głuchowo zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Orkan DługoszynWalka Czarnów
Orkan Długoszyn 1:3 Walka Czarnów
2015-09-06, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Błękitni II Lubno - Iskra Głuchowo
Walka Czarnów - Iskra Gorzów
Fenix Ściechów - Orkan Długoszyn
Victoria Stanowice - Wicher Staw
KS Wysoka - KS Białcz
GKP Bogdaniec - Złote Piaski Dzierżów

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
GKP Bogdaniec 1:2 Błękitni II Lubno
Złote Piaski Dzierżów 3:3 KS Wysoka
KS Białcz 0:5 Victoria Stanowice
Wicher Staw 3:4 Fenix Ściechów
Orkan Długoszyn 1:3 Walka Czarnów
Iskra Gorzów 4:4 Iskra Głuchowo