Klub Sportowy Walka Czarnów - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Walka Czarnów - Wicher Staw 05.10.2014
Ładowanie...

Kalendarium

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 36, wczoraj: 263
ogółem: 336 198

statystyki szczegółowe

Aktualności

WYGRANY SPARING

  • autor: rafalbaran, 2013-08-11 23:03

W pierwszej towarzyskiej potyczce przed nowym sezonem nasz zespół pokonał Spójnie III Smogóry 3:2. Wyrównane spotkanie, sporo sytuacji strzeleckich oraz wiele niedokładności w grze obydwu zespołów - tak w skrócie wyglądał niedzielny mecz. Walka osłabiona brakiem sporej ilości zawodników wystąpiła w mocno eksperymentalnym składzie.

Skład: Dubik - Baran, Budynkiewicz, Pakos, Sulmiński - Barth Sz., Gruszka, Chełpa, Pelczarski (Uglik), Parylak (Żyliński), Grala

Bramki: Barth Sz., Parylak, Grala


  • Komentarzy [4]
  • czytano: [187]
 

autor: ~Gość 2013-08-12 11:41:27

avatar Ten starszy gość na ataku nie jest taki zły ( 2 asysty i bramka )pogadajcie z nim , może by rundę zagrał


autor: ~:D 2013-08-13 22:01:16

avatar Myślę że przyjmą go na pewno ;) Tym bardziej że Mają taki problem z Napastnikami w Swoim składzie.


autor: ~kibol 2013-08-14 13:41:38

avatar a gruszka na sparingu gral to odchodzi ze slonska do walki?


autor: ~anonim 2013-08-14 14:19:57

avatar gruszka kopie w niemczech


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Orkan DługoszynWalka Czarnów
Orkan Długoszyn 1:3 Walka Czarnów
2015-09-06, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Błękitni II Lubno - Iskra Głuchowo
Walka Czarnów - Iskra Gorzów
Fenix Ściechów - Orkan Długoszyn
Victoria Stanowice - Wicher Staw
KS Wysoka - KS Białcz
GKP Bogdaniec - Złote Piaski Dzierżów

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
GKP Bogdaniec 1:2 Błękitni II Lubno
Złote Piaski Dzierżów 3:3 KS Wysoka
KS Białcz 0:5 Victoria Stanowice
Wicher Staw 3:4 Fenix Ściechów
Orkan Długoszyn 1:3 Walka Czarnów
Iskra Gorzów 4:4 Iskra Głuchowo